TEL. +370 672 23666

T-GEN membrana

 

Yra ilgai besiabsorbuojanti kolageno su perikardų membrana.

Membrana yra skirta kryptinės regeneracijos procedūroms.

Ora-aid

 

Unikalios technologijos kolageninis žaizdų tvarstis, su vitaminais ir enzymais.

Padeda apsaugoti žaizdą nuo mechaninio pažeidimo ir kontaminacijos burnos mikro fluoros ir maistu. Užtikrinta pagalba po implantavimo, dantų rovimo, perio operacijų.

LEISTI

„OpenTex®“ nesirezorbuojanti PTFE membrana

Priimkite protingą sprendimą naudodami protingą alternatyvą!

„OpenTex®“ nesirezorbuojanti PTFE membrana yra iš medicininio politetrafluoretileno (PTFE) lakštas, pasižymintis inertinėmis biologinėmis savybėmis ir nuspėjamu barjeriniu efektu. Dėl lygaus paviršiaus ir mažo porų dydžio OpenTex® PTFE membrana atspari bakterijų įsiskverbimui į jos struktūrą ir palengvina membranos pašalinimą.

„OpenTex®-TR“ titanu sustiprinta PTFE membrana

 

Membrana sudaryta iš 100 % politetrafluoretileno (PTFE) lakšto ir 1 klasės titano rėmo, kurie yra biologiškai inertiški ir suderinami su audiniu. „OpenTex®-TR“ su titano rėmu sukurtas taip, kad būtų tinkamos paviršiaus struktūros ir poringumo, kad būtų išvengta bakterijų integracijos ir prasiskverbimo medžiagos tarpuose, kartu išlaikant erdvę paciento ląstelėms sukibti su membrana.

BioCover™ rezorbuojanti kolageno membrana

BioCover™ yra rezorbuojanti kolageno membrana, susidedanti iš kiaulių audinių, kurie filogenetiškai panašūs į žmogaus kolageną. BioCover™ rezorbcinė kolageno membrana pasižymi puikiu valdymu, lengvai pritaikoma prie kaulo transplantato medžiagų ir sunaudoja mažiau laiko operacijos metu.

SUSISIEKIME

Domina mūsų atstovaujama produkcija, turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime:

Į VIRŠŲ