TEL. +370 672 23666

Apie mus

  • 2009 m. įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Sic Argon“ pradėjo savo veiklą nuo dantų implantacijos ir kaulo regeneracijos reikmenų tiekimo Lietuvos rinkai, tačiau dabar sėkmingai plečia savo asortimentą bei veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse šalyse. „Sic Argon“ taip pat tapo oficialiais „PRF Process“ atstovais, o jų produkcija plačiai pritaikoma odontologijoje, dermatologijoje ir ortopedijoje. Įmonę skatina noras prisidėti prie Lietuvos ir kaimyninių šalių medicinos tobulėjimo, tad asortimente siūlomi tarptautiniai, pasaulyje pripažinti ir kokybiški prekiniai ženklai.
  • „Sic Argon“ prioritetas – būti lankstiems, suderinti net ir smulkiausias detales su savo klientais. Taikomi individualūs sprendimai, užsakymai visada pristatomi laiku. Taip pat siūlomos papildomos konsultacijos, vyksta mokymai medicinos specialistams. Juk svarbiausia „Sic Argon“ vertybė – santykis su klientu, kuriam rodomas individualus dėmesys.
  • „Sic Argon“ džiaugiasi, kad dirba nuolat tobulėjančioje medicinos srityje ir gali pasiūlyti Lietuvos ir kaimyninių šalių medicinos rinkoms dar nematytų ir naujausių medicinos sprendimų.

ATSTOVAUJAMI PREKINIAI ŽENKLAI

Į VIRŠŲ