TEL. +370 672 23666

GOCCLES A PRODUCT BY PIERREL

„GOCCLES“ produktas, pagamintas „Pierrel“ farmacijos įmonės, kuri įkurta nuo 1950 metų.

Burnos vėžys yra vienas iš labiausiai paplitusių vėžinių susirgimų pasaulyje, jis apima lūpas, burnos ertmę ir ryklės ertmę.

Odontologijos specialistai gali žymiai pagerinti burnos vėžiu sergančių pacientų išgyvenamumą ir sumažinti chirurginių intervencijų invaziškumą, skatindami vėžio prevencijos strategijas ir palaikydami ankstyvą diagnostiką.

„Goccles“ yra Romos katalikų universiteto Burnos ir žandikaulių chirurgijos komandos sukurtas medicinos prietaisas. Tai yra akiniai su optika, sudaryti iš trijų specialių stiklo filtrų, kurie naudojami kartu su bet kokia odontologijos kabinete esančia gydomąja šviesa, leidžiančia odontologijos specialistui stebėti sveikos gleivinės fluorescenciją ir nustatyti iki vėžinius ir vėžinius pakitimus, kurie pasirodys kaip tamsios zonos.

Goccles nėra diagnostinė priemonė, nes tik histologinis tyrimas gali kliniškai nustatyti pažeidimą, pavyzdžiui, naviką, tačiau ankstyvas vėžinio pažeidimo nustatymas gali išgelbėti gyvybę ir tai gali būti atliekama naudojant autofluorescencijos metodą ir tokią priemonę kaip Goccles.

VEINLITE LED+® PRIETAISAS

 

Geriausias prietaisas venų apžiurai ir tiksliam adatos įdūrimui.

Kliniškai patvirtinta Venilite® technologija*.

65% didesnis apšvietimo plotas. 100% šviesumas geresniam venų aptikimui.

Atitinka INS bei CDG infekcijos kontroliavimo nuostatus.
Registruotas FDA bei CE.

LIČIO DISILIKATO CAD/CAM RUOŠINIAI

Naujas žingsnis tobulinant ličio disilikato CAD/CAM ruošinius Amber® Mill

Pirmasis pasaulyje ličio disilikatas, tinkamas mechaniniam apdorojimui.
„Amber® Mill“ – tai pirmieji iš ličio disilikato pagaminti stiklo keramikos blokai, kurie tinka mechaniniam apdorojimui. Dėl geresnių mechaninių ir estetinių savybių, taip pat dėl tinkamumo mechaniniam apdorojimui, jie teikia daug privalumų pacientams ir klinikoms.

Biotex® nerezorbuojantis PTFE siūlas

Biotex® Nerezorbuojantis PTFE siūlas sudarytas iš vienkartinio nerezorbuojamo monofilamentinio siūlo su nerūdijančio plieno chirurgine adata, iškarto prijungta prie siūlo. Adata yra nepadengta, nedažyta ir sterili, skirta tik vienkartiniam naudojimui, sudaryta iš 100 % PTFE.

SUSISIEKIME

Domina mūsų atstovaujama produkcija, turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime:

Į VIRŠŲ