TEL. +370 672 23666

GOCCLES a product by Pierrel

„GOCCLES“ produktas, pagamintas „Pierrel“ farmacijos įmonės, kuri įkurta nuo 1950 metų.

Burnos vėžys yra vienas iš labiausiai paplitusių vėžinių susirgimų pasaulyje, jis apima lūpas, burnos ertmę ir ryklės ertmę.

Odontologijos specialistai gali žymiai pagerinti burnos vėžiu sergančių pacientų išgyvenamumą ir sumažinti chirurginių intervencijų invaziškumą, skatindami vėžio prevencijos strategijas ir palaikydami ankstyvą diagnostiką.

„Goccles“ yra Romos katalikų universiteto Burnos ir žandikaulių chirurgijos komandos sukurtas medicinos prietaisas. Tai yra akiniai su optika, sudaryti iš trijų specialių stiklo filtrų, kurie naudojami kartu su bet kokia odontologijos kabinete esančia gydomąja šviesa, leidžiančia odontologijos specialistui stebėti sveikos gleivinės fluorescenciją ir nustatyti iki vėžinius ir vėžinius pakitimus, kurie pasirodys kaip tamsios zonos.

Goccles nėra diagnostinė priemonė, nes tik histologinis tyrimas gali kliniškai nustatyti pažeidimą, pavyzdžiui, naviką, tačiau ankstyvas vėžinio pažeidimo nustatymas gali išgelbėti gyvybę ir tai gali būti atliekama naudojant autofluorescencijos metodą ir tokią priemonę kaip Goccles.

SUSISIEKIME

Domina mūsų atstovaujama produkcija, turite klausimų? Užpildykite užklausos formą ir su Jumis susisieksime:

Į VIRŠŲ